BİZ KİMİZ?

FİRMAMIZ, 1983’ten bu yana, farklı şirket ve marka isimleri altında işitsel ve görsel alanda seçkin ürünler sunan bir yayın ve yapım şirketidir. Şirketimiz, sesli ve görüntülü yayıncılık alanını, kültür-sanat ve eğitime yönlendirmiş ve 20 yılı aşkın süredir bu alanda büyük bir oluşum gerçekleştirmiştir.

FİRMAMIZ, yapımcılık, yayıncılık, stüdyo hizmetleri gibi alanlarda sektörün önemli kuruluşlarındandır. Audio, Video ve CD-Rom olarak oldukça geniş bir yelpazede eserler üretmektedir.

FİRMAMIZ, toplumu ilgilendiren eğitim ve kültür alanlarına kayıtsız kalmamaktadır. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik ve zenginlik bunun göstergesidir. Kendi kültürümüzün yeni kuşaklara ve dünyaya duyurulması için içerik olarak da sayı olarak da oldukça önemli eserler üretmiş ve üretmektedir. Kuruluşundan bu yana 3 bini aşkın muhtelif içerikte ürüne imza atan FİRMAMIZ, sesli ve görüntülü yayıncılık alanında bir çığır açmıştır. Eğlence eksenli olarak ürünler sunulan bu alan, firmamızla birlikte kültür-sanat ve eğitim alanlarında verilen eserlerle asli mecrasına taşınmıştır. Görsel ve işitsel yayıncılık alanına önemli ölçüde zenginlik katan bu ürünler; tarihi ve kültürel belgesellerden spor belgesellerine, dünyaca ünlü sinema klasiklerinden Oscar ödüllü filmlere, yerli yabancı dizi filmlerden evrensel konular içeren kültürel, biyografik gibi çeşitli belgesellere, eğlendirirken eğiten çizgi filmlerden eğitici bilgisayar oyunlarına, interaktif CD, VCD ve DVD formatında eğitim setlerine, kültürel ve etnik müzik koleksiyonlarından seçkin enstrümantal ve özel albümlere kadar geniş bir yelpaze oluşturmuş ve oluşturmaya da devam etmektedir.

Son yıllarda, eğitim içerikleri üretmeye ağırlık vermiş; okula yardımcı ürünler ve uzaktan eğitim platformları ile yepyeni yapımlara imza atmıştır. Konu anlatımlı kitaplar, Testler ve denemeler, Konu anlatım videoları, Soru çözümü videoları, interaktif sayfalar ve animasyonlar bu ürünlerden bazılarıdır. Ayrıca İnternet üzerinden eğitim veren Canlı eğitim platformu ve uzaktan eğitim platformları da eğitim-öğretim alanında farklılık oluşturan hizmetlerimizdendir.